fbpx

Lavanta Ürünleri ve Lavanta Kurusu Hakkında Bilgiler

Lavanta kurusu çiçegi bitkisi faydaları dogal organik satın al market çayı lavanta yağı fiyat fiyatları faydaları

Lavanta Kurusu Nerelerde Kullanılır

Lavanta başta çayı olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yaklaşık 3500 yıldır insanoğlu lavanta ve lavanta ürünlerini hayatının içinde kullanmaktadır. Kadınlar özellikle ağrılarında iyi gelir. Uykusuzluk, migren, stress, sıkıntıda lavanta kurusu kullanımı size iyi gelecektir, daha mutlu hissetmenizi sağlar. Yemeklerde sos olarak kullanabilirsiniz.

Cildinizi nemlendirir, kuru ciltlere deva şifadır. Yaz aylarında kara ve sivrisineklerden doğal korunma yöntemidir, doğal sivri sinek ilacı kovucusudur.

Düzenli olarak lavanta suyu kullandığınızda cildiniz gençleşecek teniniz daha parlak olacaktır. Değişimi siz ve çevreniz hızlıca fark eder. Doğal makyaj çıkarıcı olarakta kullanabilirsiniz. Lavanta ile gelen doğal güzelliği deneyin.

Lavanta Kurusu Faydaları

  • Cildiniz güzelleşir. Doğadan gelen güzellik kaynağı lavanta
  • Uyku problemlerinizi ve düzensizliklerinde size yardımcı olur.
  • Hazımsızlık gibi mide yemek problemlerinizde lavanta size yardımcı olur.
  • Solunum, öksürük gibi sağlık problemlerinizde lavanta size yardımcı olur.
  • Kaygı stess sıkıntı moral bozukluklarına iyi gelir.
  • Yaraların daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur.
  • Doğal saç bakım ürünüdür. Saçlarınızın sağlığı kendine gelir canlanır, yıpranmaları onarır.
  • Böcek, sinek, karasinek, sivrisinek, haşare ısırıklarına iyi gelir. Kaşıntılara birebirdir.

Lavanta Kurusu Demet

Kunana çiftliğinde tamamen doğal yöntemler ile ata tohumundan ürettiğimiz lavanta kurusu demeti ile birlikte lavanta suyu, lavanta yağı, lavanta balı, kuru lavanta çiçeği ürünlerimizde uygun fiyata satın alabilirsiniz. Lavanta üretim alanımızı youtube videomuzdan ve sosyal medyada (facebook, instagram, twitter, pinterest gibi) takip edebilirsiniz.

[av_video src=’https://www.youtube.com/watch?v=-Ik2BR0VfgI’ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” av_uid=’av-1ttnno’ custom_class=”]

Lavanta Kurusu Ne Yapılır

Lavantanın faydaları çok fazla kurusu ile özel günlerde süslemelerden tutun, yemeklerde, çaylarda , soslarda , sağlık problemleriniz gibi geniş bir alanda lavanta ve lavanta kurusu demetini kullanabilirsiniz. Lavanta kurusunde az ölçek kadarlık her sabah kendinize lavanta çayı hazırlayıp gün boyu daha enerjik olabilirsiniz.

Lavanta Kurusu Nasıl Kullanılır

Lavanta kurusunu kullanım alanlarınıza göre tek yada başka ürünlerlede karıştırarakta kullanabilirsiniz. Lavanta çayı yapmak için biraz fazlaca ılık suyla kahvaltıda kullanabilirsiniz. Geceleri uyku probleminiz varsa yada bebeğinizin çoçugunuzun uyumama gibi sorunları varsa yastığının içine lavanta kurusu demeti koyabilirsiniz. Lavanta kurusunu ne kadar olacağı siz kendiniz karar vermeye çalışın.

Lavanta Kurusu Ile Neler Yapılır

Lavanta kurusu ile yemekler, çaylar, süslemeler, haşare böcek siviri sinek gibi çok kullanım alanı vardır. Wikipedia gibi sayfalarda fitoterapik bilgilerde lavanta doğal sağlık ürünü olarak kullanılmaktadır.

Lavanta Kurusu Nerede Satılır

Lavanta kurumuz, lavanta çiçeği, lavanta balı, lavanta yağı,lavanta hidrosol suyu gibi ürünleri web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi hızlıca sizlere gönderiyoruz. Lavanta ürünlerinizle birlikte doğal sağlıklı ürünler pazarı olan Kunana Çiftliği web sitesinden uygun fiyata satın alabilirsiniz. Doğal sağlıklı ürünler marketi olan web sitemizden gıda, tıbbı ve aromatik bitkiler, fitoterapi, yağlarda siparişlerinizi alabilirsiniz.

Lavanta Kurusu Saça ve Ciltte Faydaları

Saç ve saç diplerinizi rahatlatan canlandıran lavanta suyumuzu ve lavanta yağımızı denemenizi tavsiye ediyoruz. Saçlarınız daha gür ve canlı olacaktır. Düzenli olarak cildinizde lavanta ürünlerini kullandığınızda tazelik, güzellik gelecektir.

Lavanta Cildinizi Güzelleştirir

 

Lavanta Demeti

Lavanta Yağı

 

doğal lavanta balı şifa bitkisi otu fiyatları faydaları satış üretim doğal sağlık nedir nasıl kuruculavanta demeti tütsü bitkisi otu fiyatları faydaları satış üretim doğal sağlık şifa nedir nasıl kurucu nerede satılırlavanta suyu bitkisi otu fiyatları faydaları satış üretim doğal sağlık şifa nedir nasıl kurucu nerede satılırlavanta yağı fiyatı aktar lavanta yağı nerede satılır fiyatı faydaları kaşıntı sinek bitkisi otu fiyatları faydaları satış üretim doğal sağlık şifa nedir nasıl kurucu nerede satılırlavanta kolanyası satın al fiyatları üretim doğal