İptal ve İade
Türk Ticaret Kanunu gereğince gıda maddeleri, içecekler ve diğer günlük tüketim maddelerinde cayma hakkı olmamasına rağmen, müşterilerimizin memnuniyetinin bizim için çok kıymetli olması dolayısıyla, henüz sevkiyatı yapılmamış olan siparişlerinizde iptal etme hakkı tanıyoruz.
Siparişinizin içindeki bir ürünün iptali ya da siparişinizin tamamen iptali için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Hafta içi 09.00/17:00 saatleri arasında 0212 213 43 73 müşteri hattımızdan, veya info@kunanaciftligi.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.
Hangi ürünleri iade edebilirim?
Kargoda zarar görmüş ya da son kullanma tarihi geçmiş olan ürünlerinizi siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade talebinde nasıl bulunabilirim?
İade talebinizde iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, iade nedeninizi, eğer ürün kırılmış /bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte müşteri hizmetlerimiz ile paylaşınız.Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması/bozulması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünlerin mutlaka orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak tarafımıza iadesi yapılmalıdır.
Kampanyalar dahilinde iade edilecek ürünün hediyesi olarak verilen promosyonlu ürünler de orjinal paketleri ile birlikte iade edilmelidir..

DİKKAT

Müşteri ödeme esnasında, belirtiği bilgilerin doğrulunu teyit etmiş olur. Kargodan teslim alınmayan ürünler kullanıcıya aittir. Kargodan teslim alınmayanlar ürünler için iade yapılmaz. Bu yada benzeri durumlarda ek kargo (ürün geri iade, ürün zarar görmesi vs…) maliyetleri alıcı müşteriye aittir. Firmamız ek kargo ve zarar ücretlerini müşteriden isteyebilir.

Kargo şirketine iade ürünümü nasıl teslim edebilirim?
İade etmek istediğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz Kargo firması (KunAna Çiftliğine  anlaşmalı kargo bilgisini Mutlaka Sorunuz.) ile firmamıza karşı ödemeli olarak (kargo ücretsiz) gönderebilirsiniz. Siparişinizi kargo teslimatı sırasında kargodan kaynaklı ürünün kırılması / bozulması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade ürün bedeli karşılığında yeni ürün veya para iadesi isteyebilir miyim?
İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapabiliriz. İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde tarafınıza iletilmektedir. Kredi kartıyla ödemelerde ürün bedeli işlem yapılan kredi kartına iade olarak yatırılmaktadır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
Ürün iade adresi: Günler Tarım ve Tic. Ltd Şti. KunAna Çiftliği , Gayrettepe Mah. Yankı Sok. Sabır Sitesi No18/7A Beşiktaş, İstanbul